محصولات سایت
لپ تاپلپ تاپ
موبایلموبایل
تبلتتبلت
کامپیوتر آمادهکامپیوتر آماده
سخت افزارسخت افزار
تجهیزات شبکهتجهیزات شبکه
ماشینهای اداریماشینهای اداری
نمایشگرنمایشگر
لوازم جانبیلوازم جانبی
ذخیره سازیذخیره سازی
لوازم خانگیلوازم خانگی
مد و پوشاکمد و پوشاک
لپ تاپ Laptop
لوازم جانبی Accessories
گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :

اخبار و مقالات :: فناوری اطلاعات و عمومی

Gen؛ زبان جدیدی برای برنامه‌نویسی هوش مصنوعی

۳۹۰۵ شماره اطلاع نامه : Gen؛ زبان جدیدی برای برنامه‌نویسی هوش مصنوعی ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ Gen؛ زبان جدیدی برای برنامه‌نویسی هوش مصنوعی فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات Gen؛ زبان جدیدی برای برنامه‌نویسی هوش مصنوعی
Gen؛ زبان جدیدی برای برنامه‌نویسی هوش مصنوعی
کاربران می‌توانند در GEN برنامه‌‌ای مختصر شامل توصیف فعالیتی که باید انجام شود را وارد کنند و سیستم به‌ صورت اتوماتیک نتیجه را تولید می‌کند.

سنسور ToF چیست ؟

۳۹۰۲ شماره اطلاع نامه : سنسور ToF چیست ؟ ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ سنسور ToF چیست ؟ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات سنسور ToF چیست ؟
سنسور ToF چیست ؟
فناوری ToF فناوری جدیدی نیست، سال ها است که این دوربین ها در سنسورهای کینکت ایکس‌باکس و تجهیزات نظامی ارتش وجود دارند. و اما امروزه شاهد عرضه گوشی های تلفن هوشمند با فناوری ToF هستیم. اما برای اینکه بدانید این فناوری چیست و چه کمکی به کیفیت و کارایی گوشی های هوشمند کرده است با ما همراه باشید.

برتری های 5G نسبت به 4G چه خواهند بود؟

۳۹۰۰ شماره اطلاع نامه : برتری های 5G نسبت به 4G چه خواهند بود؟ ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ برتری های 5G نسبت به 4G چه خواهند بود؟ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات برتری های 5G نسبت به 4G چه خواهند بود؟
برتری های 5G نسبت به 4G چه خواهند بود؟
شبکه‌ی 5G دیر یا زود به زندگی همه‌ی مردم وارد می‌شود و قطعا دستاوردهای مهم و پیشرفت‌های زیادی نسبت به شبکه‌های قبلی به‌همراه خواهد داشت.

۱۰ ویژگی جدید اپل که ایده‌ آن متعلق به خودش نیست

۳۸۹۸ شماره اطلاع نامه : ۱۰ ویژگی جدید اپل که ایده‌ آن متعلق به خودش نیست ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ ۱۰ ویژگی جدید اپل که ایده‌ آن متعلق به خودش نیست فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ۱۰ ویژگی جدید اپل که ایده‌ آن متعلق به خودش نیست
۱۰ ویژگی جدید اپل که ایده‌ آن متعلق به خودش نیست
در میان موارد مختلفی که اپل در 2019 WWDC رونمایی کرد، ۱۰ مورد متعلق به خودش نیست و از شرکت‌های گوگل، سامسونگ، مایکروسافت و فیت‌بیت قرض گرفته، کپی کرده یا دزدیده است.

آیا پیشرفت فناوری اطلاعات، بشر را هوشمندتر می‌کند؟

۳۸۹۷ شماره اطلاع نامه : آیا پیشرفت فناوری اطلاعات، بشر را هوشمندتر می‌کند؟ ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ آیا پیشرفت فناوری اطلاعات، بشر را هوشمندتر می‌کند؟ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات آیا پیشرفت فناوری اطلاعات، بشر را هوشمندتر می‌کند؟
آیا پیشرفت فناوری اطلاعات، بشر را هوشمندتر می‌کند؟
بشر در طول تاریخ دگرگونی های زیادی را در تمام ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تجربه کرده است که از آنها به عنوان انقلاب یاد می شود. پس از انقلاب کشاورزی و انقلاب صنعتی، چندی قبل وارد عصر فناوری اطلاعات شدیم و حالا هم ظاهراً هوش مصنوعی، انقلاب چهارم را رقم می زند.

هرآنچه درباره پردازنده اسنپدراگون 855 باید بدانید

۳۸۹۵ شماره اطلاع نامه : هرآنچه درباره پردازنده اسنپدراگون 855 باید بدانید ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ هرآنچه درباره پردازنده اسنپدراگون 855 باید بدانید فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات هرآنچه درباره پردازنده اسنپدراگون 855 باید بدانید
هرآنچه درباره پردازنده اسنپدراگون 855 باید بدانید
اسنپدراگون ۸۵۵، پردازنده‌ی هفت نانومتری کوالکام برای گوشی‌های پرچم‌دار ۲۰۱۹، چه قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی در بطن خود دارد؟

اهمیت طراحی تجربه کاربری در توسعه هوش مصنوعی

۳۸۸۳ شماره اطلاع نامه : اهمیت طراحی تجربه کاربری در توسعه هوش مصنوعی ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ اهمیت طراحی تجربه کاربری در توسعه هوش مصنوعی فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات اهمیت طراحی تجربه کاربری در توسعه هوش مصنوعی
اهمیت طراحی تجربه کاربری در توسعه هوش مصنوعی
طراحی و تجربه‌ی کاربری موضوعی است که معمولا در طراحی نرم‌افزارهای هوش مصنوعی نادیده گرفته می‌شود درصورتی‌که تأثیر فوق‌العاده زیادی روی عملکرد مشتری می‌گذارد.

فاکسکان، توسعه فناوری نمایشگر میکرو LED اپل را تایید کرد

۳۸۸۲ شماره اطلاع نامه : فاکسکان، توسعه فناوری نمایشگر میکرو LED اپل را تایید کرد ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ فاکسکان، توسعه فناوری نمایشگر میکرو LED اپل را تایید کرد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات فاکسکان، توسعه فناوری نمایشگر میکرو LED اپل را تایید کرد
فاکسکان، توسعه فناوری نمایشگر میکرو LED اپل را تایید کرد
اپل در پی استفاده از نمایشگر میکرو LED در محصولات آینده خودش است. آخرین گزارش‌‌ها حاکی از آن است که فاکسکان نیز این تصمیم کوپرتینویی‌ها را تأیید می‌کند.

گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد

۳۸۷۸ شماره اطلاع نامه : گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد
گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد
گوگل‌رباتیکس به‌جای ساخت ربات‌هایی مشابه ربات‌های فیلم‌های علمی‌تخیلی مثل جنگ ستارگان، روی جهت‌یابی و توانایی جابجایی ربات‌ها تمرکز خواهد کرد.

هوش مصنوعی سبک نوآوری و اختراع کردن ما را نیز تغییر می‌دهد

۳۸۷۰ شماره اطلاع نامه : هوش مصنوعی سبک نوآوری و اختراع کردن ما را نیز تغییر می‌دهد ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ هوش مصنوعی سبک نوآوری و اختراع کردن ما را نیز تغییر می‌دهد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات هوش مصنوعی سبک نوآوری و اختراع کردن ما را نیز تغییر می‌دهد
هوش مصنوعی سبک نوآوری و اختراع کردن ما را نیز تغییر می‌دهد
یکی از بزرگ‌ترین تأثیرات هوش مصنوعی بر دنیای امروز، کمک کردن به انسان‌ها در کشف و اختراع مواردی است که به‌تنهایی توانایی آن را نداشتند.

هوش مصنوعی IBM در مناظره با هوش انسانی شکست خورد

۳۸۶۴ شماره اطلاع نامه : هوش مصنوعی IBM در مناظره با هوش انسانی شکست خورد ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ هوش مصنوعی IBM در مناظره با هوش انسانی شکست خورد فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات هوش مصنوعی IBM در مناظره با هوش انسانی شکست خورد
هوش مصنوعی IBM در مناظره با هوش انسانی شکست خورد
IBM در حوز‌ه‌ی هوش مصنوعی تلاش‌های قابل توجهی را در سال‌های اخیر انجام داده است و هوش مناظره کننده، یکی از مهم‌ترین دستاوردهای آن‌ها محسوب می‌شود. IBM در زیرمجموعه‌ای پروژه‌های هوش مصنوعی خود، طرحی با نام IBM Debater دارد که با هدف استفاده از اطلاعات و داده‌ها برای مناظره با هوش انسانی طراحی می‌شود. پروژه‌ی IBM در چند رقابت با مناظره‌کننده‌های حرفه‌ای جهان پیروز شد، اما آخرین مناظره‌ی آن، به شکست انجامید. به‌هرحال، هنوز فعالیت‌های غول قدیمی دنیای فناوری در حوزه‌ی هوش مصنوعی، مهم و قابل‌توجه هستند.

۱۰ سوال پرطرفدار پزشکی از گوگل در سال ۲۰۱۸

۳۸۵۹ شماره اطلاع نامه : ۱۰ سوال پرطرفدار پزشکی از گوگل در سال ۲۰۱۸ ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۱۰ سوال پرطرفدار پزشکی از گوگل در سال ۲۰۱۸ فناوری اطلاعات و عمومی :: اخبار و مقالات ۱۰ سوال پرطرفدار پزشکی از گوگل در سال ۲۰۱۸
۱۰ سوال پرطرفدار پزشکی از گوگل در سال ۲۰۱۸
طبق گزارشی که CNN متشر کرده مردم در سال ۲۰۱۸ میلادی بیشتر از هر بیماری دیگری در مورد رژیم غذایی کتوژنیک، اسکلوریز جانبی آمیوتروفیک یا ALS و آندومتریوز کنجکاو بوده اند.
صفحه 1 از 132
کیمیا آنلاین دات آی آر KimiaOnline.iR
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن